آخرین خبرها
  • امام صادق علیه السلام: هر كه چهل حديث از احاديث ما را حفظ كند خدا او را روز قيامت عالم و فقيه مبعوث كند. (الكافي : ج‏1 ، ص4)

  • پیامبر اکرم (ص): كمياب‏ترين چيز در آخر الزمان برادرى قابل اعتماد، يا درهمى حلال است. (تحف العقول : ص54)

  • رسول خدا صلى الله عليه و آله فرمود: داناترين مردم كسى است كه با مردم بيشتر مدارا كند و خوارترين مردم كسى است كه به مردم اهانت كند. (بحارالأنوار، 75/52)

درباره ما

مجتمع فرهنگی، هنری، آموزشی و قرآنی ولایت اردبیل در شهرک کارشناسان اردبیل، نبش میدان شفا با زیر بنایی بالغ بر ۲۰۰۰ متر مربع و در پنج طبقه احداث گردیده است. بنای این مجتمع از اواخر سال ۱۳۸۹ شروع و فاز اول آن در اول مرداد ماه ۱۳۹۲ مصادف با ماه مبارک رمضان و به میمنت برگزاری پنجمین نمایشگاه قرآن و عترت استان اردبیل، افتتاح شد. در این مجتمع علاوه بر اختصاص سه طبقه برای نمایشگاه دایمی، طبقه چهارم آن به عنوان سالن اجتماعات چند منظوره و اتاق هایی برای فضای کاری موسسات تحت پوشش در نظر گرفته شده است. از زیرزمین مجتمع نیز برای برگزاری نمایشگاه های مناسبتی و تخصصی استفاده می شود. برگزاری نمایشگاه های کتاب در مناسبات ملی و مذهبی با اختصاص تخفیف های ویژه در جهت بسط و گسترش فرهنگ کتابخوانی و معرفی کتب اسلامی و آشنا سازی بیشتر مردم با معارف اسلامی، یکی از اهداف این مجتمع می باشد. نمایشگاه قرآن و عترت در ماه مبارک رمضان، نمایشگاه کتاب نینوا در ماه محرم و نمایشگاه کتاب فجر در دهه فجر، در همین راستا اجرا شده است. امید که بتوانیم با استعانت از حضرت باریتعالی، این هدف را به سرمنزل مقصود برسانیم.

مجتمع فرهنگی، هنری، آموزشی و قرآنی ولایت

آدرس: اردبیل، شهرک کارشناسان، میدان شفاء

تلفن: ۹- ۳۳۷۴۷۷۷۷ (۰۴۵)

فاکس: ۳۳۷۴۷۷۲۲(۰۴۵)


 

حاج-آقا-فیاضی

شماره تماس با مدیریت مجتمع ولایت:

حاج آقا فیاضی  ۰۹۱۴۴۵۱۶۲۷۲

کانال مجتمع فرهنگی ولایت در تلگرام

صفحه اینستاگرام مجتمع فرهنگی ولایت